Naturalne tynki i farby to nasza specjalność

Zdrowe, szlachetne, bezpieczne, trwałe

kilka tysięcy lat tradycji

Produkty wapienne

Nasze innowacyjne farby i tynki oparte o najwyższej jakości wapno są jednocześnie zgodne z wielowiekową tradycją malowania i tynkowania produktami ziemi. 

Ponad 30 lat doświadczenia

Jesteśmy prekursorami systemów dekoracji w Polsce i Europie Centralnej,  działamy od 1992 roku.

Rabaty dla profesjonalistów

Zapraszamy wszystkich profesjonalistów rynku budowlanego. Mamy bardzo atrakcyjne formy współpracy z architektami i wykonawcami.

Pomagamy

Dokładamy wszelkich starań aby nie pozostawiać Waszych pytań bez odpowiedzi – jesteśmy twórcami sprzedawanych przez nas rozwiązań. Zawsze lubimy rozmawiać z Klientami.

innowacyjność

Mikrocement

Z połączenia technologii cementowych i polimerowych powstały odporne, wygodne i trwałe produkty. Mikrocementy są bardzo modnym wykończeniem nowoczesnych oraz loftowo – industrialnych wnętrz. Z powodzeniem można je stosować w budynkach użyteczności publicznej i lokalach gastronomicznych. Materiał jest stosowany na ściany i podłogi w szerokiej gamie kolorów.

Gwarancja zadowolenia

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów –  jednakże w razie chęci zwrotu zakupionych produktów – przyjmiemy je z powrotem w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Zwrot części kosztów

Dokonując zakupów płacąc kartami zwracamy część kosztów

Darmowa wysyłka

Przy zakupie powyżej 990 PLN wysyłamy zakupy kurierem lub paczkomat za darmo

nowoczesność

Produkty polimerowe - efekty specjalne

Nowoczesne rozwiązania z efektami specjalnymi. Metaldeco, efekty metaliczne, miedź, żelazo, nikiel, rdza i patyna to bardzo modne efekty . Można je zobaczyć w wielu prestiżowych wnętrzach na całym świecie.

Gwarancja zadowolenia - wieloletnie doświadczenie umożliwia nam dostarczenie oczekiwanych efektów produktowych
0
Zadowolonych Klientów
Tworzymy produkty na indywidulane zamówienie architektów i wykonawców. Posiadamy ogromne doświadczenie produkcyjne.
0
Kastomizowanych produktów
Uczestniczyliśmy w wielu znacznej wielkości projektach dostarczając nasze wyjątkowe produkty. Wielokroć tworzone były indywidualnie
0
Zakończone duże projekty

Tradycja

Innowacja i technologia

Zespół Decoraton

Kim jesteśmy

Nasza przygoda z materiałami wykończeniowymi w budownictwie zaczęła się na początku lat dziewięćdziesiątych poprzedniego stulecia - byliśmy członkami wielu projektów takich jak Fox - dekorator czy Francesko Guardi. Dzisiaj jednak w dobie zmian klimatycznych razem z Wami chcemy ratować nasz świat - stąd powrót do naturalnych metod i produktów budowlanych . Posiadamy w ofercie wyśmienite tynki i farby wapienne jednak niedługo zostanie ona poszerzona o kolejne naturalne materiały wykończeniowo - budowlane. Tworzymy zdrowe i przyjazne wnętrza.
hands, love, heart-1283076.jpg

Przejdź do sklepu

PROMOCJA !

rabaty na wybrane produkty

Zapisz się na newsletter

Otrzymasz 5% upustu na kolejne zakupy.

Wapienne

Naturalne tynki wapienne

Mikrocement

Nowoczesne efekty

Metaldeco

Metale i korozja