Naturalne, zdrowe, trwałe farby i lazury wapienne

Muro Sano Farby wapienne

Muro Sano to razem z lazurą wapienną Nebbia idealne materiały do osiągania efektów w duchu  Wabi-Sabi . Estetyka związana z tym nurtem jest opisywana jako docenianie piękna, które jest „niedoskonałe, nietrwałe i niekompletne” w swojej naturze. Ten pogląd na świat ma swoje początki w XV wieku i powstał w Japonii. Wrażliwość wabi-sabi dotyka uwielbienia tego, co nietrwałe oraz przemijające. Słowo wabi oznacza prostotę, natomiast sabi – piękno, które rozkwita z upływem czasu. 

Muro Sano Farby wapienne

Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia - farby wapienne to szlachetne satynowe dekoracje lub ziarno współgrające z tynkiem.
Muro Sano

Nebbia Lazura wapienna

Nebbia jest doskonałą lazurą do stworzenia efektów w duchu Wabi-Sabi . Szczególnie dobrze pracuje się nią razem z farbą Muro Sano. Jednocześnie stanowi podstawę takich technik jak fresk i jest głęboko zakorzeniona w kulturze wielu narodów świata.  Nurt Wabi-Sabi otwiera przed Nebbią nowe życie z którego polecamy korzystać.  Efekty “specjalnie niedoskonałe” są bardzo łatwe do osiągnięcia – piękno, które rozkwita z upływem czasu. 

Nebbia Lazura wapienna

Efekty przecierki i nie tylko.......
Nebbia

Zapisz się na newsletter

Otrzymasz 5% upustu na kolejne zakupy.

Wapienne

Naturalne tynki wapienne

Mikrocement

Nowoczesne efekty

Metaldeco

Metale i korozja