Kim jesteśmy

Jesteśmy otwarci, przyjaźni i kompetentni

Lubimy rozmawiać....

Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu

Nasza przygoda z materiałami wykończeniowymi w budownictwie zaczęła się wiele lat temu – byliśmy członkami ciekawych projektów takich jak Fox – dekorator. Dzisiaj jednak w dobie zmian klimatycznych razem z Wami chcemy ratować nasz świat – stąd powrót do naturalnych metod i produktów budowlanych . Posiadamy w ofercie wyśmienite tynki i farby wapienne która niedługo zostanie poszerzona o kolejne naturalne materiały wykończeniowo – budowlane. Tworzymy zdrowe i przyjazne wnętrza.

Kochamy dobry design, wnętrza, ściany i dekoracje, zajmujemy się nimi od dawna. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Na przestrzeni czasu uczestniczyliśmy w ciekawych projektach – produkowaliśmy różne farby i tynki. Marki które tworzyliśmy już nie są nasze…… jednakże Decoraton jest najbliżej natury i zdrowego trybu życia – chcemy iść w tą stronę – jeżeli te wartości są dla Ciebie ważne i utożsamiasz się z nimi idź z nami – zapraszamy do współpracy. Pragniemy Ci dać to co naturalne i najlepsze w życiu……

Czego się możesz po nas spodziewać

Doświadczenie

Jesteśmy prekursorami systemów dekoracji w Polsce i Europie Centralnej.

Rabaty dla profesjonalistów

Zapraszamy wszystkich profesjonalistów rynku budowlanego. Mamy bardzo atrakcyjne formy współpracy z architektami, wykonawcami i artystami.

Pomagamy

Dokładamy wszelkich starań aby nie pozostawiać Waszych pytań bez odpowiedzi – jesteśmy twórcami sprzedawanych przez nas rozwiązań. Zawsze lubimy rozmawiać z Klientami.

Zapisz się na newsletter

Otrzymasz 5% upustu na kolejne zakupy.

Wapienne

Naturalne tynki wapienne

Mikrocement

Nowoczesne efekty

Metaldeco

Metale i korozja